Відпочинок в Туреччині подорожчає! Готуйтесь віддати додаткові €80 на сім’ю

  • 08.11.2019 15:52
  • Dmytro
Туреччина

З року в рік дедалі більше українців можуть дозволити собі відпочинок за кордоном. Найпопулярнішою країною серед співвітчизників є Туреччина. Відносно невисокі ціни на проживання та короткий переліт спокушають українців летіти на курорти до цієї держави. Та з наступного року відпочинок там може подорожчати.

Є велика вірогідність, що з квітня 2020 року відпочинок на турецьких курортах значно подорожчає. Як повідомляє Milliyet, парламентарі цієї країни виступили з ініціативою ввести новий збір за проживання в готелях в розмірі від 6 до 18 лір на добу. Отже, з одного туриста за одну добу треба буде заплатити при проживанні:

  • у 5-зіркових готелях і курортах, бутік-готелях – 18 лір;
  • у 4-зіркових готелях і курортах – 12 лір;
  • у 3-зіркових готелях – 9 лір;
  • у 2- і 1-зіркових готелях, гуртожитках, мотелях, апарт-готелях і таборах – 6 лір.

У разі введення збору сім’я з 4 осіб, що вирішила поїхати на тижневий відпочинок, наприклад, до п’ятизіркового готелю, додатково заплатить приблизно €80. Як вважаєте, непоганий заробіток для місцевого бюджету?

У разі прийняття цієї ініціативи, можливо, багато хто з українців вирішить поїхати за кордон на відпочинок до інших країн, а не до Туреччини. Така тенденція вже відмічалася цього року. Після того, як турецькі готелі перейшли у взаєморозрахунках з туристами з долара на євро, проживання на курортах цієї країни значно подорожчало. Тому багато хто з українців вирішив засмагати на морі в Єгипті.

Тим більше, що різниця в цінах на відпочинок у Туреччині і тому ж Єгипті вражає. Декілька місяців тому в коментарі порталу «У відпустку» директор мережі турагентств «Поїхали з нами» Олег Кулик розповідав, що на початку літа можна було легко купити на двох тижневий тур до Єгипту в п’ятизірковий готель з системою харчування all inclusive за суму до $700-900. Водночас, у Туреччині за такий самий за рівнем сервісу готель, як у Єгипті, необхідно було заплатити €900-1200, відзначав він. Беручи до уваги такі ціни, можна спрогнозувати, що наступного року в разі введення нового збору за тижневий відпочинок в Анталії чи на інших курортах Малої Азії треба буде заплатити приблизно €940-1240 на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей