Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Turkish Airlines переводить свої рейси до нового Стамбульського аеропорту – найбільшого у світі

  • 12.03.2019 20:01
  • Dmytro
літак авіакомпанії Turkish Airlines

Вже офіційно! З 6 квітня новий найбільшій аеропорт у світі – Стамбульський – нарешті запрацює як головний турецький авіаційний хаб.

5 квітня, в п’ятницю, вночі о 03:00, розпочнеться основний переїзд флагманської турецької авіакомпанії Turkish Airlines до Стамбульського аеропорту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби перевізника.

Загалом перенесення рейсів займе 45 годин і буде завершене 6 квітня, в суботу, вночі о 23:59. Для цього старий і новий аеропорт – Ататюрка і Стамбульський – не будуть функціонувати, а рейси не виконуватимуться з 02:00 до 14:00 6 квітня. Таким чином, Стамбульський аеропорт відновить роботу 6 квітня о 14:00.

Нагадаємо, що перша фаза переїзду – перенесення невеликої кількості рейсів – до Стамбульського аеропорту була проведена 29 жовтня минулого року. Після цього остаточний переїзд переносився декілька разів. Наприклад, очікувалося, що це відбудеться в кінці грудня.

За повідомленням авіакомпанії, останнім пасажирським рейсом з аеропорту Ататюрка стане рейс до Сінгапуру. При цьому перший політ зі Стамбульського аеропорту запланований до міжнародного аеропорту Есенбога в Анкарі. Кількість рейсів, які виконуватимуться зі Стамбульського авіавузла, буде збільшуватися поетапно. Аеропорт Ататюрка не буде зачинено назавжди – він буде обслуговувати вантажні та пасажирські VIP рейси.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей