Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Туроператори відновлюють перельоти на курорти. Можна планувати відпочинок в Туреччині, Єгипті, Албанії, Тунісі

  • 16.06.2020 22:01
  • Dmytro
Туреччина

Поступово збільшується вибір країн для літнього відпочинку. Відомі туроператори анонсували старт рейсів відразу до декількох напрямків. Вже можна планувати відпустку!

Один з найбільших українських туроператорів Join UP! відновить чартерну програму з 1 липня. Як повідомили «У відпустку» в компанії, з цієї дати стартують рейси до Туреччини, Єгипту і Албанії, а вже з 3 липня – до Тунісу. Жодна з цих країн не вимагає самоізоляції, додали в офісі туроператора. Тури вже є в продажу.

Якщо після прибуття туриста до Туреччини у нього буде виявлена температура, йому потрібно буде зробити тестування, уточнили в Join UP! А для подорожей до Тунісу необхідно мати довідку про тестування не раніше, ніж за три дні до вильоту. А ось Албанія не запроваджує жодних обмежень і не вимагає тестів. В той же час поки що немає інформації чи потрібне буде тестування для подорожей до Єгипту.

Станом на 14 червня Туреччина, Єгипет, Албанія і Туніс знаходяться в «зеленому» списку України. Тому після повернення додому перебувати на самоізоляції не потрібно.

Також туроператор готується запустити в продаж тури до Кіпру, Болгарії, Хорватії, Чорногорії, Грузії та Греції. Це відбудеться одразу після досягнення домовленостей на рівні урядовців.

Наші партнери запевняють, що українців вже чекають на їх улюблених курортах. Зараз на рівні країн ведуться переговори і консультації, щоб відновлення туризму стартувало якнайшвидше та у найбільш безпечний для туристів спосіб, – повідомив керівник Join UP! Дмитро Сєроухов.

Перельоти до пунктів призначення планується здійснювати на бортах SkyUp Airlines.

До Греції

Не забарився зі стартом і туроператор «Феєрія». Компанія планує з 4 липня розпочати програму перельотів до Західної Греції. Рейси будуть виконуватися до місцевого аеропорту міста Яніни, після чого туристи вирушать на курорт Парга. «Феєрія» обіцяє туристам кращі готелі й курорти Іонічного узбережжя.

Іонічна Греція ідеально підлаштована до будь-якого виду відпочинку: численні скелі забезпечать захоплюючий снорклінг, ніжний пісок в неглибоких бухтах подарує комфортний розслаблений пляжний відпочинок… А за кількістю культурних та історичних пам’яток, до яких рукою сягнути, мало яке місце на землі може позмагатися з Іонічним узбережжям Греці, – вказується в повідомленні на сайті туроператора.

Станом на 14 червня Греція також знаходиться в «зеленому» списку України.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей