Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Після повернення додому туристи отримали… сміття з місця відпочинку

  • 08.10.2020 12:48
  • Dmytro
litter in national park

Влада одного з національних парків Таїланду стала надсилати туристам запаковане в картонні коробки сміття. Місцевий міністр природних ресурсів та навколишнього середовища похвалився несподіваною акцією в Facebook.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Національний парк Кхао Яй, який розкинувся на більш ніж 2000 кв. км – найстаріший в Таїланді. Завдяки тому, що він знаходиться всього в 3 годинах на авто від Бангкока, він досить популярний серед туристів. Нещодавно керівництво парку вирішило розібратися з тими, хто вважає нормальним залишати там сувеніри у вигляді сміття замість того, щоб просто милуватися місцевими краєвидами.

Нещодавно міністр природних ресурсів та навколишнього середовища Таїланду Топ Варавут Сільпа-арча опублікував пост у Facebook з фотографіями картонних коробок зі сміттям, які мали надіслати туристам, котрі побували в Кхао Яй.

ขยะที่นักท่องเที่ยวทิ้งไว้ในอุทยาน ขณะนี้บรรจุลงกล่อง พร้อมส่งคืนถึงบ้านเจ้าของขยะเรียบร้อยครับ…

Gepostet von TOP Varawut – ท็อป วราวุธ ศิลปอาชา am Dienstag, 15. September 2020

Ви запитаєте звідки влади національного парку дізналася адреси туристів? Це можна легко зробити, оскільки кожен мандрівник, який відвідує парк, повинен зареєструватися. У відповідній формі необхідно вказати не тільки ваше ім’я та прізвище, а й вашу адресу. Так що немає проблем визначити, хто залишив сміття.

В картонних коробках можна побачити, наприклад, банки для напоїв, упаковку для чіпсів, пляшки з водою і багато іншого. Як правило, це залишки їжі. Разом зі сміттям туристам також надсилається невелике повідомлення, яке нагадує мандрівникам, що вони, мабуть, «щось забули».

Розкидати сміття в національному парку не можна – це карається законом. Політик нагадує, що за дане порушення відвідувача можуть засудити до 5 років позбавлення волі або оштрафувати на суму 500 тис. таїландських бат (приблизно 454 тис. грн). Влада національного парку вирішили не лише надсилати посилки, а й повідомляти про кожний випадок до поліції.

Кхао Яй щорічно відвідує понад мільйон туристів, які в розпал сезону можуть викинути до 50 тон сміття.

Ця акція отримала дуже багато позитивних відгуків, в яких люди хвалили ініціативу парку в коментарях. А як вам такий спосіб виховання туристів?

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей