Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Туризм на Мальдівах відновлюється. Українці в лідерах серед відвідувачів

  • 10.12.2020 12:10
  • Dmytro
Мальдіви бунгало

Поточні заборони на подорожі часом демонструють досить цікаві тенденції. За підсумками листопада українські туристи виявилися серед лідерів на Мальдівах.

Приблизно 35,8 тис. іноземних туристів відвідали Мальдіви в листопаді. Це виявилося рекордним показником з того часу як ця країна знову відкрила свої кордони 15 липня. Наприклад, за даними Імміграційної служби Республіки Мальдіви, у вересні на острови приїхали понад 21,5 тис. іноземних туристів.

При цьому мандрівники з України опинилися на шостому місці в топ-10 країн, звідки найбільше прибуло іноземних туристів.

Загалом, у листопаді найбільше відпочивальників приїхало з РФ. На другому і третьому місці розташувалися Індія і Велика Британія.

При цьому в середньому на добу країну відвідувало 1192 людини. Найбільша кількість за один день склала 2299, а найменше – 569.

Мальдіви знову відкрили свої кордони для міжнародних пасажирів 15 липня. Тобто майже через чотири місяці після того, як 27 березня держава призупинила видачу віз по прибуттю. При цьому гостьовим будинкам було дозволено відновити роботу тільки 15 жовтня.

Як повідомляє місцеве видання Edition, хоча на Мальдівах відзначають значне скорочення туристів у порівнянні з показниками до пандемії, поточні цифри свідчать про стійке зростання. Проте країні ще треба буде пройти довгий шлях, перш ніж будуть досягнуті колишні результати.

До закриття кордону в республіці реєстрували в середньому 4200 відвідувачів на день.

Раніше міністр туризму висловив надію на відновлення галузі, сподіваючись, що до кінця 2020 року Мальдіви відвідають 100 тис. туристів.

Якщо вас цікавлять недорогі тури на казкові Мальдіви, завітайте на сторінку нашого партнера – пошуковик найдешевших турів безпосередньо від турооператорів Misto Travel >> 

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей