Приготувати самостійно каву на вулицях Венеції дорого коштує… Німецькі туристи заплатили за це шалений штраф

  • 22.07.2019 16:50
  • Dmytro
Міст Ріальто

Перебуваючи за кордоном, варто завжди брати до уваги місцеві звичаї та порядки. Адже їх незнання не знімає відповідальності з порушників.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

На загальну суму в €950 були накладені штрафи на двох туристів 32 та 35 років з Німеччини на минулому тижні у Венеції. Про це йдеться у повідомленні муніципалітету цього міста. У чому вони провинилися? Мандрівники намагалися самостійно приготувати каву на сходах біля підніжжя всесвітньовідомого мосту Ріальто у Венеції.

Туристи були затримані поліцією, оскільки своєю поведінкою вони порушили правила громадської пристойності та поваги до міста. Крім того, мандрівники були змушені залишити місто.

«Венецію потрібно поважати і ті хто приїжджає до міста і робить те, що вони хочуть, повинні розуміти, що, завдяки дівчатам і хлопцям з місцевої поліції, вони будуть затримані, оштрафовані і вислані, – коментує місцевий мер Луїджі Бругнаро. – Наше місто завжди буде відкритим і привітним для всіх, хто хоче приїхати і відвідати його. В той же час ми будемо непримиренними з тими, хто думає, що вони прийдуть і будуть робити те, що хочуть».

Крім того, за його словами, Венеція інформує про порушників їх посольства і консульства.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей