Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Туристичне страхування онлайн. Сам собі страховий агент

  • 19.12.2019 12:14
  • Dmytro
Туристичне страхування онлайн

Завзяті мандрівники знають все про придбання квитків за найвигіднішими цінами, діляться, як можна дешево забронювати житло за кордоном, і можуть орендувати автомобіль із заплющеними очима. Сьогодні всі ці послуги можна вибрати і сплатити онлайн, не виходячи з дому. Та коли подорож вже сплановано, документи зібрано, а відпустку взято, залишається один обов’язковий пункт: туристична страховка.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Більшість українців впевнені, що оформлення турстрахування відбувається тільки у туристичного агента або напряму у відділенні страхової компанії. Відкладають оформлення до останнього, а потім згадують про це вже на паспортному контролі аеропорту по прибуттю, коли добрий дядько прикордонник відправляє їх на зворотний рейс.

У результаті відпустку зіпсовано, подорож закінчується, так і не розпочавшись, а бронювання згорають разом із грошима. Але цього можна було уникнути, якби кожен знав, що туристичну страховку в Україні можна оформити онлайн.

Оформити турстраховку — простіше, ніж замовити піцу

Майбутнє настало. Більше не треба бігти у відділення в робочу перерву, щоб провести час обіду, стоячи в черзі до страхового агента. Ще й платити йому комісію за те, що він неправильно введе дані вашого паспорта в систему. Туристична страховка онлайн оформлюється клієнтом самостійно і швидко. Для цього потрібно мати:

  • підключення до інтернету;
  • дані закордонного паспорта особи, яку треба застрахувати;
  • банківську картку для оплати;
  • електронну пошту, на яку буде відправлено поліс.

Переваги онлайн страхування

Перше і найприємніше — непотрібно нікуди йти. Страховку можна оформити, сидячи вдома на дивані.

Друге і не менш приємне — вартість електронного поліса в середньому на 20% нижча, ніж вартість паперової страховки. Ціна е-поліса нижча завдяки тому, що при оформленні компанія не несе витрат на оплату праці співробітників, утримання відділення, комунальні послуги, амортизацію та інше.

Наступне питання, що логічно виникає: якщо електронний поліс дешевший, ніж паперовий, чи має він таку саму вагу при страховому випадку? Відповідь: законність електронного поліса рівноцінна паперовій версії. В обох випадках принцип внесення даних в систему той самий. Страхові компанії не поділяють клієнтів за форматом оформлення і взаємодіють з усіма однаково.

Окрім швидкості оформлення та економії з практичної точки зору, електронний поліс не можливо забути, втратити або зіпсувати, на відміну від паперового оригіналу. Страховка, оформлена онлайн, буде надійно зберігатися в системі страхової компанії і на вашій пошті.

Електронне страхування в Україні набирає обертів з кожним роком. І можна з упевненістю передбачати, що в найближчі кілька років оформлення електронної страховки в 100% випадків стане такою ж непохитною нормою, як покупка квитків або бронювання готелю через інтернет. Будьте сучасними вже зараз, оформлюйте страхування онлайн.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей