Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Емірати знову в «зеленій зоні» – МОЗ України

  • 03.10.2020 11:22
  • Dmytro
Дубай

У найближчі місяці одним з найбільш популярних напрямків для пляжного відпочинку можуть стати Об’єднані Арабські Емірати. З тестуванням на Covid-19 та деякими іншими необтяжливими умовами, мабуть, можна змиритися в умовах повного закриття багатьох інших туристичних країн.

Якщо ви скучили за теплим морем, варто запланувати відпочинок в Об’єднаних Арабських Еміратах. Тим більше, що 2 жовтня Міністерство охорони здоров’я України повернуло цю країну до списку «зелених» країн. ОАЕ протрималися серед «червоних» приблизно два тижні. Повністю новий список можна перевірити тут >>

Таким чином після повернення звідти до України туристам не потрібно самоізолюватися на 14 днів чи робити ПЛР-тест на Covid-19.

Варто пам’ятати, що, за даними МЗС України, всі пасажири, які подорожують до найбільш відомого емірату ОАЕ, Дубаю, повинні надати під час реєстрації на рейс в аеропорту відправлення страховий поліс з покриттям лікування Covid-19, а також сертифікат з негативним результатом тесту на Covid-19. Повністю з умовами в’їзду до Дубаю можна ознайомитися за цим посиланням на сайті МЗС України. А за цим лінком можна прочитати умови в’їзду до іншого емірату ОАЕ – Шарджі.

Решта найбільш популярних та відкритих для українців туристичних країн не змінили свого розташування в списках МОЗу – Туреччина, Єгипет, Болгарія, Албанія, Хорватія в «зеленому» переліку, а Чорногорія – в «червоному».

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей