Мрії збуваються! Тисячі українців відпочили на Мальдівах минулого року

  • 16.02.2020 20:51
  • Dmytro
Мальдіви

Чи не кожен турист мріє відпочити на Мальдівах. Блакитний океан, білий пісок і кокосові пальми – ідеальний відпочинок для багатьох українців. З року в рік все більше українців втілюють в реальність ці мрії.

Серед українців активно зростає популярність відпочинку на Мальдівах. Згідно з повідомленням міністерства туризму Мальдівської республіки, в 2019 році цю країну відвідали приблизно 13,3 тис. мандрівників з України. Це на 15,9% більше, ніж у 2018 році. Тенденція зростання туристичного потоку з України спостерігається не вперше.

Позитивні показники дозволили нам зайняти 11 місце серед європейських країн, туристи з яких відвідали Мальдіви в минулому році. А загалом серед усіх країн світу Україна зайняла 23 рядок у відповідному рейтингу.

Цікаво, що ще більш вражаюче зростання популярністю Мальдів відзначається в Польщі. В минулому році з цієї країни вирушили на відпочинок на острови приблизно 21 тисяча поляків. Це на 74,3% більше, ніж роком раніше. Активніше зростає популярність Мальдів у відсотках тільки серед туристів з Індії (+83,5%).

Загалом, найбільше мандрівників прилітає на Мальдіви з Китаю. В минулому році острови відвідали більше 284 тисяч китайців. На другому місці туристи з Індії (166 тис. чоловік), а на третьому – Італії (136,3 тис. чоловік).

Мальдіви

Більшість українців вважає, що за відпочинок на Мальдівах треба заплатити шалені кошти. Втім є можливість суттєво зекономити на мандрівках до цієї країни. Час від часу авіакомпанії оголошують акції на квитки, а портал «У відпустку» комбінує їх таким чином, щоб за одну подорож побачити декілька країн.

Крім того, можна за відносно невеликі гроші орендувати і житло на Мальдівах. Також нещодавно ми писали про найдешевші бунгало та вілли на воді, одна з яких розташована на цих островах.

А на майбутнє, щоб отримувати повідомлення про акції до Мальдів та інших країн світу, за якими ми пильно стежимо, радимо підписатися на наш Telegram-канал @uvidpustku

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей