Україна увійшла до ТОП-20 країн за кількістю відкритих нових авіарейсів у 2018 році

  • 24.01.2019 12:47
  • Dmytro
табло в аеропорті

Активне залучення нових авіакомпаній дало про себе знати. Україна увійшла до двадцятки країн, з яких відкрито найбільше нових рейсів у 2018 році. Відповідні підрахунки провело відоме спеціалізоване авіаційне видання anna.aero

Згідно з даним рейтингом, в минулому році з українських аеропортів було розпочато виконання 72 нових рейсів. Видання не зазначає їх повного переліку. Але нагадаємо, що тільки Ryanair відкрив 17 нових рейсів. Крім того, це робили такі авіаперевізники як МАУ, Wizz Air і інші.

Втім, не потрібно дуже радіти, оскільки з країн вище по рейтингу відкрилося набагато більше нових рейсів. Наприклад, з сусідньої Польщі авіакомпанії розпочали польоти відразу за 92 напрямками. При цьому безумовним лідером рейтингу виявилися США. Там авіаперевізники почали літати відразу 1228 новими рейсами, щоправда, більшість з них це внутрішні рейси.

рейтинг нових авіарейсів

Загалом в минулому році всі авіакомпанії світу відкрили 3765 нових регулярних рейсів. При цьому лідером серед авіаперевізників став Ryanair, а серед аеропортів – Берлін-Тегель.

Фото Anna.aero

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей