Українці потрапили до лідерів серед іноземних туристів у Туреччині

  • 04.11.2020 14:00
  • Eugene
кападокія повітряні кулі

Мабуть, цього року співробітники туристичної індустрії Туреччини ще краще вивчили українську мову. На початку липня туристи з України одні з перших відкрили літній туристичний сезон в цій країні. Це дозволило нам зайняти одну з лідируючих позицій серед усіх іноземних мандрівників, які відвідали Туреччину 2020 року.

За січень-вересень 2020 року Туреччину відвідали близько 9,46 млн іноземних туристів. Про це повідомляє турецьке видання Hurriyet Daily News з посиланням на Міністерство культури і туризму цієї країни.

На жаль, це на 74% менше, ніж за такий же період 2019 року. У Туреччині пояснюють таке падіння карантином і обмеженням на поїздки по всьому світу через пандемію Covid-19. Наприклад, в квітні і травні цю країну відвідали лише близько 50 тис. туристів. Ситуацію вдалося змінити на краще в серпні та вересні, коли відповідний показник досяг 4 млн мандрівників.

Найбільш популярним напрямком в Туреччині серед іноземних туристів залишається Стамбул. За січень-вересень поточного року це місто зацікавило близько 3,6 млн мандрівників, або 38,3% всіх відвідувачів.

стамбул босфор

В середземноморському курортному місті Анталія відпочили понад 2,4 млн туристів, або 25,6% від усіх іноземців. Третє місце зайняла північно-західна провінція Едірне, яка межує з Болгарією і Грецією, куди вирушили 13,2% туристів.

Більшість мандрівників потрапили до Туреччини літаками – біля 7,2 млн відвідувачів. Крім того, автомобільним транспортом скористалися понад 2,1 млн, а морським – близько 0,15 млн мандрівників. Також кілька тисяч туристів приїхали залізницею.

Українці в лідерах

В цьому році українські туристи посіли третє місце серед усіх іноземних мандрівників – з України приїхало близько 0,8 млн туристів, або 8% від всіх іноземних відвідувачів. Це поясняються тим, що Україні вдалося однієї з перших відновити авіаційне сполучення с цією південною країною.

Також в ТОП-3 туристи з РФ (1,4 млн чоловік, або 15%) і Німеччини (0,9 млн осіб, або 9,7%).

Пляж у Анталії

Варто додати, що в цьому році рівень завантаження готелів в Туреччині склав лише 35,4%. При цьому найбільш завантаженими вони були в Анталії – 60,5%. Рівень заповнюваності розраховувався на підставі відкритих готелів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей