«Укрзалізниця» запускає ще два потяги з півдня і сходу в напрямку Карпат

  • 17.12.2020 15:43
  • Dmytro
Україна Карпати

УЗ продовжує зв’язувати схід та південь з заходом. Українцям стане зручніше подорожувати на відпочинок у горах.

З 24 грудня «Укрзалізниця» запускає два потяги №5/6 Ужгород — Херсон та №149/150 Харків — Ворохта, які курсуватимуть через день. Про це вказується в повідомленні компанії. Завдяки зазначеним поїздам мешканці східних та південних регіонів отримають пряме сполучення з місцями зимового відпочинку.

Потяг №5/6 Ужгород — Херсон вирушатиме з Ужгорода о 16:21 та прибуватиме до Херсона о 13:59. У зворотному напрямку відправлення з Херсона о 15:10 та прибуття до Ужгорода о 13:11. Передбачені зупинки на станціях Мукачево, Львів, ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг, Апостолове.

Поїзд №149/150 Харків — Полтава — Ворохта вирушатиме з Харкова о 12:28 та прибуватиме до Ворохти о 12:02 наступної доби. З Ворохти відправлення о 13:51 та прибуття до Харкова о 13:20. Завдяки цьому потягу можна дістатися до Полтави, Миргорода, Лубен, Гребінки, Борисполя, Києва, Львова, Івано-Франківська та інших міст.

Квитки можна придбати в залізничних касах та онлайн.

Нагадаємо, нещодавно «Укрзалізниця» до зимових свят відновила курсування потяга Миколаїв – Рахів, а також призначила три додаткові поїзди до Івано-Франківська і Ворохти. Крім того, ще раніше компанія відновила та призначила деякі інші потяги за популярними напрямками, наприклад, Київ – Солотвино, Одеса – Львів – Ужгород/Рахів, Ковель – Одеса, Маріуполь – Львів, Хмельницький – Лисичанськ.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей