«Укрзалізниця» відновлює залізничне сполучення зі Львовом

  • 24.06.2020 14:00
  • Dmytro
Львів

За декілька днів розпочнеться курсування пасажирських потягів до Львова. Нарешті ми дочекалися відновлення залізничного сполучення з одним з найулюбленіших туристичних міст України.

З 26 червня «Укрзалізниця» відновлює курсування потягів до Львова. Про це йдеться в повідомленні УЗ з посиланням на її керівника Івана Юрика.

Власне, відновлюється робота таких поїздів:

  • №743/744 Дарниця, Київ – Львів;
  • №715/716 Київ – Львів;
  • №91/92 Київ – Львів;
  • №12/11 Львів – Одеса.

Також, за словами Івана Юрика, з цієї ж дати поїзди, які раніше курсували через Львів без зупинки для висадки та посадки пасажирів, її відновлять.

Наразі ми закінчуємо роботи щодо призначення зазначених поїздів та вже незабаром відкриємо продаж квитків, – зазначив він.

Їх можна буде придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

В УЗ наголошують, що усі потяги проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки з правилами особистої гігієни в умовах карантину. Бригади потягів забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки до потяга пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході до вокзалу та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд, зазначається в повідомленні компанії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей