Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Правила користування сайтом www.uvidpustku.com

Контактна інформація:
Адреса: kamaviNET sp. z o.o.
вул. Новогродська 50/54, оф. 515
00-695 Варшава, Польща
Електронна пошта: [email protected]

I. Загальні положення

 1. Портал www.uvidpustku.com (далі – “Портал”) видається компанією kamaviNET sp. z o.o., зареєстрована у Варшаві, на вул. Новогродській 50/54, оф. 515, вписана до судового реєстру Окружним Судом  м. Варшава, XII Відділ Економічний KRS під номером 0000753946; номер NIP 7010867709; статутний капітал в сумі 195000 PLN  (далі “kamaviNET” або “адміністратор”).
 2. Портал включає в себе електронні служби, що надаються kamaviNET від свого імені в інтернет-домені uvidpustku.com та її піддоменах.
 3. За допомогою Порталу також можна користуватися онлайн-послугами та електронними послуги, що надаються сторонніми особами, включаючи віджети резервування.  У випадку використання сторонніх віджетів, kamaviNET не є учасником будь-яких угод і не несе відповідальності за їх зміст.
 4. Портал представляє інформаційний контент на тему туризму, рекламних промоцій та рекламного продуктів і послуг kamaviNET або третіх сторін.
 5. Використання Порталу ґрунтується на цих Правилах, крім ситуацій, коли положення цих Правил стосуються конкретних випадків.
 6. Правила використання порталу доступні всім користувачам порталу за адресою в Інтернеті https://www.uvidpustku.com/umowy-i-prawyla/.
 7. Користувач порталу зобов’язаний дотримуватись цих  правил під час використання Порталу.
 8. Законом, який застосовується до всіх правових відносин, що випливають з цього принципу, є Польске Право.  Всі спори будуть вирішуватися відповідними польськими загальними судами.

II. Авторське право та захист інших прав

 1. Всі права на Портал і всіх його компонентів (в тому числі програмного забезпечення, функціональне планування, графічних елементів, бази даних і робіт, що представлені на Порталі), за винятком схожого  і загально-поширеного контенту, належать kamaviNET або організації, що співпрацює з kamaviNET і захищені законом.
 2. Умови, зазначені у параграфі 1, застосовується зокрема до:
  1. робіт, які охороняються відповідно до Закону від 04 лютого 1994 року Про авторське право і суміжні права (tj. Dz.U z 2006, № 90, poz. 631, z późn zm.),
  2. Зокрема: Літературні, публіцистичні, наукові, картографічні, комп’ютерні програми, мистецтво, фотографія, промисловий дизайн, архітектура, архітектурне та міське планування, музика, слово і музика, сценічні, театральні та музичні, хореографічні, пантоміми,
  3. аудіовізуальні (в тому числі фільм) та інші,
  4. бази даних, що підлягають охороні відповідно до Закону від 27 липня 2001 р. Про захист баз даних (Dz.U. z № 128, poz. 1402 z późn zm.),
  5. товарні знаки, що підлягають охороні відповідно до Закону від 30 червня 2000 р. Про права промислової власності (tj.Dz.U z 2003 r., № 119, poz. 1117 z późn.zm),
  6. доменні інтернет-імена,
  7. інших матеріалів і послуг, які будуть захищені згідно з відповідним  законодавством, в тому числі на підставі закону від 16 квітня 1993 року про недобросовісну конкуренцію (tj. Dz.U2003r.,  № 153, poz. 1503, późn.zm.).
 3. Використання порталу не означає набуття будь-яких прав на Портал або його окремих елементів.

III. Конфіденційність та захист даних

 1. Адміністратором персональних даних є користувач kamaviNET sp. z o.o., зареєстрована у Варшаві, на вул. Новогродській 50/54, оф. 515, вписана до судового реєстру Окружним Судом  м. Варшава, XII Відділ Економічний KRS під номером 0000753946; номер NIP 7010867709; статутний капітал в сумі 5 000 PLN.
 2. Інспектор із захисту даних – Krzysztof Dadura ([email protected]).
 3. Особові дані будуть оброблятися з метою надання послуг на Порталі, в тому числі можуть бути використані для послуги, що полягає в отриманні сповіщень відповідно до обраних критеріїв на підставі згоди на обробку персональних даних.
 4. Особові дані будуть зберігатися протягом періоду надання послуг.
 5. Кожна людина має право на доступ до даних і право на виправлення, підчищення обмеження обробки, право на передачу даних, право на об’єкт, право відкликати свою згоду в будь-який час, не впливаючи на законність обробки, який був зроблений на підставі попередньої згоди його відкликання.
 6. Кожна людина має право на скаргу до керівника UODO, коли вона вважає, що обробка персональних даних порушує положення загального положення про захист персональних даних від 27 квітня 2016 року.
 7. Надання персональних даних є однією з умов надання Послуг. Наслідком ненадання особових даних буде неможливість надання послуг, доступних для входу в систему користувачів, включаючи послуги сповіщення.
 8. Дані можуть оброблятися автоматично, у тому числі у формі профілювання.  Автоматизоване прийняття рішень здійснюватиметься за згодою на підставі створення повідомлень відповідно до обраних критеріїв.  Наслідком такої обробки буде автоматичне надсилання повідомлень відповідно до встановлених критеріїв.

IV. Права та обов’язки користувачів

 1. Використовуючи Портал, користувачі порталу зобов’язані дотримуватися законодавства та положень цих Правил, а також правил соціального співіснування та моралі.
 2. Забороняється надавати користувачам порталу незаконний вміст.
 3. kamaviNET має право припинити надання порталу або окремим його елементам користувача порталу у випадку, коли:
  1. користувач порушує закон, положення цих Правил, правила соціального співіснування або порядності,
  2. користувач Порталу діє на шкоду kamaviNET, іншим користувачам порталу або іншим особам.

V. Відповідальність

kamaviNET докладає всіх зусиль до того, щоб інформація, яка з’являється на сторінках Порталу, була точною, повною, актуальною, але не може гарантувати, що будь-яка інформація задовольняє ці умови і може бути використана для будь-яких цілей Користувача Порталу.  Тому попереджаємо, що kamaviNET не несе відповідальності за наслідки використання інформації, що міститься на веб-сайтах Порталу та інформації інших людей.

На порталі є посилання (підключення) до веб-сайтів, що дозволяють використовувати інтернет-сервіси та електронні служби, які не надаються kamaviNET.  Тому kamaviNET заявляє, що:

 1. користувачі Порталу використовують онлайнові послуги та електронні послуги, надані іншими суб’єктами, лише на власний ризик,
 2. ці Правила не застосовуються до веб-сайтів та електронних послуг, наданих іншими організаціями;  в цьому випадку правила користування веб-сайтами та / або електронними службами визначаються організаціями, які надають до них доступ,
 3. не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень, розміщених на Порталі, та всього контенту, який розміщують на Порталі інші особи,
 4. не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання послуг в режимі онлайн та / або електронних послуг, наданих на порталі, якщо це викликано сторонніми особами.

VI. Cкарги

 1. Скарги, пов’язані з наданими Послугами, можуть бути подані в письмовій формі за адресою вул. Новогродська 50/54, оф. 515, 00-695 Варшава, Польща або електронною поштою за адресою: [email protected].
 2. Скарги розглядатимуться протягом 14 днів.