Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

США запроваджують заборону в’їзду з країн шенгенської зони

  • 12.03.2020 11:27
  • Dmytro
statue of liberty

В найближчий місяць подорожі з Європи до США будуть майже неможливі. Президент Дональд Трамп запровадив дуже жорсткі обмеження для мандрівників з країн шенгенської зони. Та, схоже, для громадян України поки що правила залишаються без змін.

О 7-00 (за київським часом) 14 березня США запроваджують надзвичайно жорсткі обмеження для поїздок з Європи до Сполучених Штатів. Про це вказується в повідомленні «Білого дому». Обмеження мають на меті стримати подальше розповсюдження нового коронавіруса.

Власне, призупиняється право на в’їзд всім іноземцям, які фізично були присутні в шенгенській зоні протягом 14-денного періоду, який передує їх в’їзду або спробі в’їзду до США.

Тобто, як ми можемо зрозуміти з цього, до громадян України, які не відвідували ці країни останні два тижня, нове правило не застосовується.

Крім того, обмеження не поширюються на громадян США/законних постійних жителів США, їх чоловіків/дружин/батьків, членів екіпажів літаків і морських суден, іноземців, запрошених урядом США для стримування або пом’якшення наслідків поширення вірусу тощо. Також нове правило не застосовується до осіб, які вилетіли до США рейсами до моменту його запровадження.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей