Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

За невикористані ваучери Ryanair отримаєте гроші. Важливі уточнення від лоукостера

  • 28.04.2020 13:54
  • Dmytro

Тисячі пасажирів Ryanair мають справу з нав’язливою пропозицією отримати ваучер замість «живих» коштів за скасовані рейси. Але багато хто з них поки що не планує мандрівок і хоче отримати гроші, а не ваучери. Втім зв’язатися зі службою підтримки, щоб ще раз нагадати про свою вимогу, важко.

Як відомо, найбільший європейський лоукостер Ryanair розпочав надсилати пасажирам скасованих рейсів пропозиції отримати ваучери на майбутні перельоти замість «живих» коштів. Лоукостер аргументує це карантином та навалою запитів щодо повернення грошей. Співробітники не встигають їх обробляти, стверджує перевізник.

Проте така пропозиція не знаходить підтримки у багатьох пасажирів. Вони вважають, що краще отримати гроші, а вже потім вирішувати чи потрібні їм нові квитки Ryanair. Таким клієнтам перевізник рекомендує ще раз написати запит до нього, наприклад, за допомогою чату на його сторінці в інтернеті.

Однак пасажири активно скаржаться на те, що дуже важко з’єднатися зі співробітником лоукостера за допомогою чату. В соціальних мережах навіть можна натрапити на поради щодо того о котрій годині найкращі шанси на контакт.

Мабуть, для того, щоб частково вирішити цю проблему, Ryanair повідомив про ще один можливий канал комунікації, за допомогою якого можна направити запит на повернення коштів. Клієнти перевізника можуть зробити це в особистих повідомленнях на офіційній сторінці Ryanair у Facebook. Авіакомпанія зареєструє вас в черзі на повернення коштів і обіцяє зв’язатися за допомогою електронної пошти.

Повідомлення Ryanair

Та це не всі важливі уточнення від лоукостера. Також ірландський перевізник повідомив, що буде з невикористаним ваучером після того, як сплине термін його дійсності. В такому разі лоукостер обіцяє повернути невикористані гроші пасажиру.

Тобто за рік, якщо ви не скористаєтеся ваучером, Ryanair поверне ваш кошти. Це стосується навіть випадків часткового використання ваучерів. Наприклад, ви отримали ваучер за квитки на суму €50. Після цього придбали новий квиток за €30. А решту ваучера не використали протягом року. В такому разі лоукостер обіцяє повернути вам решту, тобто €20.

Раніше Ryanair широко не повідомляв про таку можливість. Фактично, йшлося лише про те, що термін дії ваучера становить один рік, а також про те, що за його допомогою можна придбати квитки на рейси, які відбудуться навіть після дати його закінчення.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей