Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В аеропорті «Бориспіль» відкрився капсульний готель GettSleep Boryspil

  • 02.07.2019 14:50
  • Dmytro
GettSleep Boryspil

Аеропорт «Бориспіль» продовжує розвиток інфраструктури, яка полегшує подорожі мандрівникам. Віднедавна тут розпочав роботу капсульний готель, де можна перепочити, сплативши навіть за одну годину.

1 липня в найбільшому українському аеропорті «Борисполі» відкрився капсульний готель GettSleep Boryspil. Згідно з даними його сайту, він розташований в загальній зоні вильоту внутрішніх ліній на другому рівні (праве крило) в терміналі D. Готель пропонує 40 одномісних і 16 двомісних капсул, що представляють собою індивідуальні спальні місця.

При цьому можна обрати різні терміни перебування – від однієї години вдень та від трьох вночі. За даними Booking.com, три години перебування будуть коштувати на одну особу €12, шість годин – €17, 12 годин – €21. Проживання на двох туристів коштує €19, €25 і €31.

В капсулах є ліжко з матрацом, постільна білизна, рушник, плед, індивідуальна система припливу повітря в капсулу з можливістю регулювання, індивідуальне освітлення, електрична розетка 220V і USB для підзарядки мобільних гаджетів, штанга для одягу і відсік для зберігання речей.

На території самого готелю також є робоча зона, душові, фен, цілодобовий ресепшн, товари в подорож та напої, безкоштовний Wi-Fi.

GettSleep Boryspil пропонує швидку процедуру Check-In і Check-Out з посадкового талону, а також безкоштовне розміщення дітей до 6 років (без надання додаткового місця).

Крім того, готель надає деякі додаткові послуги, наприклад, зберігання багажу (до і після часу проживання в готелі).

Фото GettSleep Boryspil

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей