Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В аеропорту Барселони можливі затримки рейсів через масові протести

  • 15.10.2019 10:08
  • Dmytro
Sagrada Familia

Мандрівникам, що вирушають до Барселони чи відлітають з цього міста, треба бути особливо пильними в ці дні. Через масові протести місцевий аеропорт може працювати з перебоями.

Не менше ста рейсів були скасовані в аеропорту Барселони через те, що десятки людей заблокували доступ до його будівлі. Про це повідомляє Euronews. Акція в аеропорту стала частиною масових протестів, що охопили в понеділок, 14 жовтня, Барселону через судові вироки місцевим політикам.

Генеральне консульство України в Барселоні у своєму повідомленні рекомендувало уникати масових скупчень людей, а також утриматися від відвідування центру Барселони та туристичних локацій.

Крім того, в консульстві попередило, що враховуючи, що аеропорт частково заблокований маніфестантами, можливі затримки/скасування деяких рейсів, у тому числі до України. Просимо слідкувати за змінами у розкладі рейсів та завчасно планувати прибуття до аеропорту, а також неухильно дотримуватися правил перебування іноземців в Іспанії, зокрема, мати при собі оригінали паспортних документів, порадили українські дипломати.

Згідно з онлайн-табло аеропорту «Бориспіль», сьогоднішній рейс МАУ з Києва до Барселони та додому запланований до вильоту згідно з розкладом. Інші авіакомпанії не мають запланованих регулярних польотів зі столиці України до цього міста на 15 жовтня.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей