Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В “Борисполі” відновив роботу термінал F

  • 31.03.2019 10:18
  • Dmytro
Бориспіль Термінал Ф

В аеропорті “Бориспіль” запрацював ще один термінал.

Після кількарічної перерви сьогодні вночі, 31 березня, в аеропорті “Бориспіль” відновив роботу термінал F. Перші рейси були відправлені до Шарм-ель-Шейху, свідчить онлайн-табло авіавузла.

Спочатку термінал F буде працювати в тестовому режимі. Тут будуть обслуговуватися авіакомпанії Laudamotion, Ryanair, SkyUp. Планується, що в майбутньому звідси будуть виконуватися частина рейсів перевізників YanAir, Bravo, Bukovyna, FANair, WindRose.

Таким чином, перед поїздкою до аеропорту пасажирам або зустрічаючим необхідно уточнювати термінал для того, щоб не переплутати їх. Окрім F, в “Борисполі” продовжить свою роботу головний термінал D.

Якщо ж пасажири або зустрічаючі приїхали до D, а їм потрібен термінал F, то можна скористатися безкоштовним автобусом Shuttle Bus, нагадують в аеропорті. Він курсує між терміналами кожні 30 хвилин (окрім невеликого проміжку часу вночі).

Схема розташування терміналів і зупинок транспорту біля них 

Схема терміналів з сайту аеропорту “Бориспіль”

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей