Природа повертає собі Венецію. Навіть її мешканці не пам’ятають такого чистого міста

  • 18.03.2020 21:50
  • Dmytro
Венеція

Замість брудних і переповнених каналів з гондолами – чиста і прозора вода. Навіть можна побачити рибу в воді. Такою зараз виглядає Венеція. Місто, яке роками боролося з надмірним туризмом, тепер зовсім безлюдне.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

З’являється все більше і більше інформації про те, що пандемія коронавіруса призводить і до позитивних змін. Звісно, що це не стосується економіки чи охорони здоров’я. Але в часи тотально негативних новин будь-який позитив цінується на вагу золота. І такі повідомлення надходять з Венеції.

В інтернеті, наприклад, ось в цій групі Venezia pulita в Facebook, з’являється все більше постів з фотографіями знаменитих венеціанських каналів, які в минулому, зазвичай, були дуже брудні. Більшу частину року вони мали сіро-коричневий колір. Однак тепер канали виглядають зовсім інакше. Відсутність туристів призвела до того, що тут почав зникати бруд.

В деяких місцях вода стала настільки чистою, що ви можете легко побачити рибу, яка плаває біля дна.

Також до міста повернулися лебеді. Тепер вони повільно плавають каналами поміж історичних будівель.

La bellezza salverà il mondo in una Burano deserta i cigni si riappropriano dei canali….

Gepostet von Marco Contessa am Montag, 9. März 2020

Більшість мешканців міста визнає, що вони ніколи не бачили таку Венецію. Вони не приховують свого захоплення поточною ситуацією.

Проте хоча все це виглядає чудово, в мерії Венеції повідомили CNN travel, що насправді зміни не пов’язані з тим, шо якість води покращилася.

Тепер вона виглядає більш прозорою, тому що на каналах менше трафіку. Як наслідок, осад залишається на дні, – сказав її представник.

В той же час покращилася якість повітря.

Воно менш забруднене, оскільки через обмежене пересування жителів [каналами] зменшився рух вапоретто і човнів, – сказав він.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей