З 15 червня в Україні відновиться регулярне авіаційне сполучення

  • 20.05.2020 15:43
  • Dmytro
МАУ

Вже за декілька тижнів Україна нарешті відновить авіаційне сполучення з іншими країнами. Українські туристи знову зможуть насолодитися сонцем на закордонних курортах, відвідати історичні пам’ятки чи прогулятися серед хмарочосів світових мегаполісів.

З 15 червня в Україні відновиться регулярне авіаційне сполучення. Про це у Facebook повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Як проінформував в ексклюзивному коментарі порталу «У відпустку» Владислав Криклій, Україна планує відновити одночасно як міжнародні, так і внутрішні перельоти.

Авіакомпанії не хочуть спочатку відновлювати внутрішні рейси, оскільки вони використовуються в тому числі в якості підвозу пасажирів під міжнародні, – пояснив він.

А раніше 15 червня не можна це зробити, оскільки інші країни поки що закриті для подорожей, каже міністр інфраструктури.

За словами Владислава Криклія, поки що немає конкретного переліку країн, з якими буде відновлене авіасполучення після 15 червня.

Ми зараз працюємо зараз над таким переліком, і він залежить від того, як готові відкривати кордони інші країни, – зазначив міністр.
Щоправда, однією з таких країн може стати Грузія. Вона готова вже з 1 липня приймати іноземних туристів. Згідно з повідомленням міністерства інфраструктури України, українські авіакомпанії вже звернулися до грузинської сторони із заявою про готовність відновити польоти.

Залізниця і автобуси

Крім того, трохи раніше, з 1 червня, будуть відновлені залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні, а також міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом.

Щоправда, відновити роботу транспорту зможуть регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків Covid-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%.

При цьому якщо перевезення здійснюється до регіону, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей