ПІК СЕЗОНУ! Відпочинок 7 днів в Каннах за €273. Авіаквитки Lufthansa Group з Києва + апартаменти в центрі

  • 02.07.2019 12:59
  • Eugene
Франція Канни пляж

Збирайте своїх близьких людей і вирушайте на відпочинок до розкішних Канн на Лазуровий берег Франції! За авіаквитки Lufthansa Group з Києва та 7 ночей у гарних апартаментах в центрі заплатите лише €273 на особу в розрахунку на чотири людини!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Не варто доводити, що Лазуровий берег Франції – це розкішний курорт, де зосереджені найкращі міста. Однією з перлин Лазурового берегу є Канни. Окрім прекрасних пляжів, дорогих готелів і ресторанів, популярність місту приніс кінофестиваль, який проводиться тут щороку. Але ви можете зустріти якусь “зіркову” особу не тільки у період заходу, а й у будь-який момент. Адже курорт приваблює до себе багатьох заможних і відомих. Не думайте, що така репутація Канн робить їх дорогими. Так, ціни на житло тут трохи вищі ніж у середньому по Європі, але ми підібрали на час вашої відпустки апартаменти Florella Marceau, де ви зможете з комфортом розміститися за розумні гроші. Будинок розташований в центральному районі і недалеко від моря. Гарна вийде відпустка!

Період подорожі:
13-20 серпня, 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Ніцца – Київ

Розрахунок ціни на чотири особи:
авіаквитки Lufthansa Group – €642
апартаменти на 7 ночей – €451
Разом: €1093 / €273 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей