ПІК СЕЗОНУ! Відпочинок на двох морях: Мальта і Ніцца в одній подорожі з Києва. Всі авіаквитки лише €122

  • 06.06.2019 11:40
  • Eugene
Франція Ніцца Лазурний берег

Поєднайте в одній відпусці чарівну Мальту і розкішний Лазуровий берег Франції! За всі авіаквитки з Києва заплатите лише €122! У розпал сезону!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Завдяки довгій пересадці у Кракові ви зможете побачити легендарне Старе місто. Перше море на вашому шляху – це відкрите Середземне і чарівна Мальта. Ця острівна країна розташована на шляху між сходом і західом середземноморья, тому завжди була пунктом торгівельних, політичних і культурних відносин. Важко віднести Мальту до однієї нації чи культури. Можливо тим вона і цікава туристам, що окрім гарного моря має ще багаті на історію місця. Друга частина вашої відпустки пройде серед розкоші на Лазуровому березі Франції. Необов’язково зупинятися саме у Ніцці, а можна побувати у Каннах, Сен-Тропе, Монако і навіть Марселі. Звісно, що і море тут розкішне. Хоча ми звикли називати весь басейн Середземним морем, проте береги Ніцци омиває Лігурійське. Тому і пропонуємо вам відпочити на двох морях!

Період подорожі:
липень, 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Краків – Мальта 10 липня
Мальта – Ніцца 18 липня
Ніцца – Краків – Київ 24-25 липня

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб отримати найнижчу ціну у Wizzair, потрібно мати викуплене членство у Wizz Discount Club.

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель €59

Пропоновані варіанти розміщення у містах подорожі:

Мальта – готель Luxury Msida Circle Suites

Luxury Msida Circle Suites

Ніцца – готель Neoresid – Résidence Saint-Exupéry

Neoresid - Résidence Saint-Exupéry

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей