Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Відпустка на березі моря у Греції. Авіаквитки з Києва + авто + 7 днів у готелі на пляжі за €293

  • 17.06.2019 13:31
  • Eugene
Греція море

Підготували для вас на літо простий і цікавий варіант подорожі до Греції. За авіаквитки з Києва, оренду автомобіля та 7 ночей у готелі на березі моря заплатите €293 на особу в розрахунку на чотирьох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Авіаквитки ми підібрали на рейси різних лоукостерів, щоб у вас був зручний час для оренди автомобіля і поїздки до Метани – міста на Пелопоннесі за 190 від аеропорту Афін. Чому саме туди?! Ви вже можете знати, що ми намагаємося охопити якомога більше цікавих міст в Європі і не тільки, які змогли би розширити світогляд українських туристів. Метана офіційно вважається селищем, але розташоване воно на однойменному півострові затоки Саронікос. По-перше, курорт нерозкручений, що дасть змогу відпочити спокійно. По-друге, такий відпочинок буде ще і корисним, адже Метана налічує 32 вулкани. Як відомо вулканічний пісок гарно впливає на організм, а гарячі джерела півострова додадуть вам енергії, щоб зробити цікаву екскурсію до кратерів. Зацікавилися? Все можливо, тому що це просто 😉

Для цієї відпустки ми знайшли готель Hotel Apollon, який розташований на пляжі. Ваш день може починатися і закінчуватися з плаваня у чистому морі і при цьому не потрібно кудись йти. Готель пропонує комфортні номери з видом і якісний сервіс, за що і отримав гарні відгуки від гостей.

Приклад шляху з аеропорту Афін до готелю

Період подорожі:
06-13 серпня, 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Афіни – Метана – Афіни – Київ

Розрахунок ціни на чотири особи:
авіаквитки – €607
оренда автомобіля – €243
готель на 7 ночей – €321
Разом: €1171 / €293 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб отримати найнижчу ціну, потрібно мати викуплене членство у Wizz Discount Club.

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Авіаквитки€607 на 4 особи
Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей