Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Ця лоукост-авіалінія виплатить вам компенсацію, якщо заразитеся коронавірусом після перельоту

  • 24.03.2020 21:32
  • Dmytro
Vietjet

В тих країнах, де ще не заборонили авіаційне сполучення, перевізники активно шукають механізми, за допомогою яких вони можуть стримати падіння попиту на свої послуги. Один з азійських лоукостерів застрахував своїх клієнтів від Covid-19. Якщо вони заразяться коронавірусом після мандрівки з цими авіалініями, вони виплатить їм компенсацію.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Відтепер клієнти в’єтнамської авіакомпанії Vietjet будуть застраховані на випадок зараження новим коронавірусом після польоту з цим перевізником. Про це йдеться в повідомленнях на сайті авіаліній.

Під дію нової програми підпадають всі пасажири, які придбають квитки на внутрішні рейси Vietjet з датами польотів з 24 березня до 30 червня. Якщо вони були куплені до 23 березня на вказаний період, клієнти також будуть забезпечені цим страховим покриттям.

Vietjet

Хто ж матиме право на компенсацію? Її зможуть отримати ті пасажири, у яких буде виявлений коронавірус після польоту з Vietjet протягом 30 днів після рейсу.

Крім того для того, щоб розраховувати на допомогу, мандрівники повинні будуть дотримуватися правил щодо профілактики захворювання та боротьби з ним, тощо.

Розмір компенсації становитиме 20 млн в’єтнамських донгів (приблизно €780) на випадок захворювання Covid-19 і 200 млн в’єтнамських донгів (приблизно €7800) на випадок смерті пасажира на території В’єтнаму.

Втім, є декілька виключень, коли страховий поліс не буде діяти. Наприклад, він не розповсюджуватиметься на пасажирів з епілепсією, психічними захворюваннями тощо. Поліс не буде діяти і відносно клієнтів, які мали до авіарейсу підтвердження того, що вони захворіли Covid-19.

Фото з Facebook Vietjet

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей