Вже у 2020 року в Україну можуть розпочати виконувати рейси авіалінії з В’єтнаму

  • 09.07.2019 08:33
  • Dmytro
Літак Vietnam Airlines

Є шанси, що у 2020 році українські туристи, які полюбляють самостійні подорожі, зможуть спланувати свої мандрівки до В’єтнаму за допомогою прямих перельотів з України. При чому до нашої країни можуть розпочати рейси навіть дві в’єтнамські авіакомпанії.

Вже наступного року між Україною та В’єтнамом може бути відновлене пряме регулярне авіасполучення.

«Ми запропонували Мінтрансу В’єтнаму запросити до України авіакомпанії, які зацікавлені в прямих рейсах між нашими країнами – поки що це Vietnam Airlines та Bamboo Airways», – повідомив порталу «У відпустку» заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань, який зараз перебуває на відповідних переговорах у В’єтнамі.

За його словами, польоти можуть розпочатися вже навесні 2020 року. Також Віктор Довгань додав, що в прямих регулярних рейсах між Україною та В’єтнамом зацікавлена і авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України».

Заступник міністра інфраструктури каже, що зараз між нашими країнами діє угода про авіасполучення, яка містить певні обмеження в кількості призначених авіакомпаній та аеропортів. Тому, за його словами, Україна запросила в‘єтнамську делегацію до нашої країни для переговорів по повній лібералізацій авіаперевезень.

В останнє прямі регулярні рейси між Україною та В’єтнамом виконувалися ще авіакомпанією «АероСвіт» до 2013 року, зазначають в Міністерстві інфраструктури.

Фото з Facebook Vietnam Airlines

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей