Одна з найбільш закритих країн світу спростила процес отримання візи. Тепер візу Саудівської Аравії можна отримати на кордоні!

  • 26.09.2019 18:42
  • Dmytro
Саудівська Аравія

Надзвичайно позитивна новина надійшла з Саудівської Аравії, яка відома своєї закритістю від решти країн світу. Влада цієї держави вирішила різко полегшити процедуру отримання візи для туристів.

3 24 вересня громадяни приблизно 50 країн світу, в тому числі України, зможуть отримувати візу до Саудівської Аравії при прибутті в цю країну. Вона дозволить перебувати з туристичною метою в країні до 90 днів. Про це вказується в Timatic (збірник правил IATA про вимоги до документів, які повинні мати пасажири авіарейсів для в’їзду до тієї чи іншої країни світу). Для отримання візи турист повинен буде мати з собою медичну страховку, яка визнається Саудівською Аравією, та вказати адресу, де він буде перебувати в країні.

правила в'їзду до Саудівської Аравії

Ще не так давно отримати візу до Саудівської Аравії туристу (не для паломництва) було просто нереально. Фактично, країна не видавала туристичні візи. Тому, щоб потрапити до неї мандрівникам потрібно було вигадувати, що вони їдуть, наприклад, до ділових партнерів. З недавнього часу туристичну візу можна було отримати, якщо туристи подорожували до Саудівської Аравії групою, але не індивідуально.

Візу до Cаудівської Аравії можна оформити онлайн на порталі visa.visitsaudi.com або в аеропорті. Ціна візи – приблизно $120. Ціна включає оформлення візи та обов’язкове страхування.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей