Пропонуємо одні з травневих вихідних провести в мальовничому німецькому містечку Лейпциг! За авіаквитки з Києва та 3 ночі в гарному готелі в центральній частині міста заплатите лише €132 на особу в розрахунку на двох!
Маленький Лейпциг розташований в регіоні Саксонія. З ним пов’язано життя і творчість таких видатних діячів культури і мистецтва як Бах, Мендельсон, Шуман і Вагнер. Це миле і затишне місто зі старим університетом, величезною кількістю ярмарків, заводами, перетвореними на сучасні арт-центри, дуже гарним старим містом, вулицею тусовщиків Karl-Heine Straße та рестораном Auerbachs Keller, де, якщо вірити Гете, зустрілися Фауст і Мефистотель.
А щоб до головних пам’яток було близько, ми підібрали для вас гарний 3*Gwuni Mopera біля історичного центру. Об’єкт має гарні відгуки туристів і пропонує комфортні номери за невисоку ціну.
Період подорожі:
22-25 травня 2020
Маршрут подорожі:
Київ – Лейпциг – Київ
Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки Wizzair – €80
готель 3 ночі – €185
Разом: €265/€132,5 на особу
Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа
Щоб отримати найнижчу ціну, потрібно мати викуплене членство у Wizz Discount Club.
Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp
Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.
Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com