Поїздка в травні до найбільшого замку у світі в Польщі + Гданськ від €87. Авіаквитки з Києва та Одеси + 3 ночі проживання

  • 02.02.2020 12:24
  • Eugene

Пропонуємо вам використати вихідні в травні для знайомства з найбільшим середньовічним замком у світі!! За авіаквитки з Києва або Одеси та 3 ночі проживання в Гданську заплатите лише від €87 на особу в розрахунку на чотири людини.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Лише за 30 хвилин поїздки електричкою від Гданська знаходиться місто Мальборк. Воно утворилося завдяки Орденському замку Марієнбург – така офіційна назва найбільшого середньовічного замку у світі. Збудований у XIII столітті, він слугував резиденцією Великого магістра Тевтонського ордену і є взірцем готичної кам’яної архітектури. Величезна територія оточена оборонним муром, а в середині зараз розташовані музеї та виставки, на які можна витратити не один день.

Польща замок Мальборк

Неможливо залишитися байдужим і не доторкнутися до багатостолітньої історії цієї величної споруди. Дізнатися більше про замок і придбати квитки ви можете на офіційному сайті Zamek.Malbork. Як базове місто для подорожі ми пропонуємо використати Гданськ, тому у вас буде час на прогулянки історичним центром, набережними та на невеличкий круїз на екскурсійному кораблі.

Для вашої компанії ми знайшли дуже гарний гостьовий будинок Villa Centrum недалеко від центру Гданська. За невелику ціну вам запропонують комфортні апартаменти зі всіма зручностями для відпочинку.

Період подорожі:
02-05 травня, 2020

Маршрут подорожі:
Київ – Гданськ – Київ
Одеса – Гданськ – Одеса

Розрахунок ціни на чотири особи:
авіаквитки Wizzair з Києва – €184
гостьовий будинок на 3 ночі – €165
Разом: €349 / €87 на особу

авіаквитки Ryanair з Одеси – €204
гостьовий будинок на 3 ночі – €165
Разом: €369 / €92 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб отримати найнижчу ціну, потрібно мати викуплене членство у Wizz Discount Club.

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Фото з сайту andy-travel.com.ua

Готель €165/3 доби/4 особи

Гостьовий будинок Villa Centrum з прекрасними відгуками

Villa Centrum

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей