Романтичний вікенд в Салоніках за €109. Авіаквитки з Києва + 3 дні в готелі з чудовим рейтингом

  • 15.12.2019 20:22
  • Eugene
Греція Салоніки

День Святого Валентина в культурній столиці Греції Салоніках вам точно запам’ятається! За авіаквитки з Києва та 3 ночі проживання в центрі заплатите лише €109 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Салоніки – це друге за значенням і культурною спадщиної місто Греції, однак і для Європи вцілому воно грає дуже важливу роль. Перше, чим вирізняються Салоніки – це незлічені музеї, серед яких музей Візантійської культури, сучасний військовий музей і навіть незвичного музей водних комунікацій. В місті також є багата археологічна та архітектурна спадщина – Біла вежа, римський форум, стіни фортеці та арка Галерія (305 рік до н.е.), Ротонда, безліч храмів, соборів і базилік. Вам буде чим зайнятися під час подорожі на вікенд!

На час перебування в Салоніках ми рекомендуємо зупинитися у готелі Orestias Kastorias в самісінькому центрі. Вам запропонують гарно оформлені номери зі всіма зручностями. За рівень сервісу готель отримав дуже високі оцінки від гостей.

Період подорожі:
14-17 лютого, 2020

Маршрут подорожі:
Київ – Салоніки – Київ

Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки Wizzair – €54
готель на 3 ночі – €164
Разом: €218 / €109 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб отримати найнижчу ціну, потрібно мати викуплене членство у Wizz Discount Club.

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей