Вікенд в Єревані за €142. Авіаквитки з Києва + 3 дні проживання

  • 04.11.2019 08:25
  • Eugene
Вірменія Єреван

На День Святого Валентина можна злітати до гостинної Вірменії лише за €142 на особу в розрахунку на двох! В ціні авіаквитки з Києва та 3 ночі проживання.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Одне з найдстародавніших міст людства, Єреван, назбирало за багато століть безліч легенд і історичних подій. Найвідоміша легенда пов’язана з Ноєм та відомою горою Арарат. Окрім самого міста, туристів приваблює природне розташування Єревана у Араратській долині, яка дарує їм прекрасні краєвиди. І традиційно для країн Кавказу, ви відчуєте неймовірну гостинність. Саме тому ми рекомендуємо зупинитися у гостьовому будинку Popock Baghramyan, який за невелику ціну пропонує комфортні умови для ночівлі і вірменську привітність. Зручне розташування будинку дозволить вам швидко і зручно пересуватися містом.

Період подорожі:
14-17 лютого, 2020

Маршрут подорожі:
Київ – Єреван – Київ

Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки SkyUp – €244
гест-хауз на 3 ночі – €39
Разом: €283 / €141,50 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати квитки або готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей