Windrose планує виконувати авіарейси до Узбекистану

  • 27.10.2020 12:36
  • Dmytro
Узбекистан

Вже довгий час пряме авіаційне сполучення між Україною та Узбекистаном відсутністє. Але, схоже, в найближчі місяці ситуація має змінитися.

Українська авіакомпанія Windrose розраховує відкрити новий рейс з Києва до Середньої Азії. Новим східним напрямком перевізника буде Ташкент.

26 жовтня голова Державіаслужби підписав наказ про надання Windrose права на виконання двох разів на тиждень перельотів за маршрутом Київ-Ташкент. Загалом це має бути систематична серія – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць. Відповідний дозвіл діє до 27 березня 2021 року.

Проте є нюанс. Перевізник отримав право не на регулярні, а на чартерні рейси. Однак навіть це можна вважати успіхом, оскільки між Україною та Узбекистаном вже багато років відсутнє практично будь-яке авіаційне сполучення. Лише останнім часом виконувалися спеціальні рейси.

Як вказується в Timatic (збірник правил IATA про вимоги до документів, які повинні мати пасажири авіарейсів для в’їзду до тієї чи іншої країни світу), пасажири, які прибувають з України, повинні мати медичну довідку з негативним результатом ПЛР-тесту на Covid-19. Тест повинен бути зроблений щонайбільше за 72 години до вильоту рейсу до Узбекистану. Також зазначено, що пасажири підлягають карантину, проте не вказані відповідні деталі.

Нагадаємо, нещодавно Windrose анонсував старт декількох регулярних рейсів, наприклад, до Північної Македонії, Чорногорії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей