Windrose відкриває рейс Івано-Франківськ – Бухарест. Квитки вже в продажу

  • 03.12.2019 08:59
  • Dmytro
Літак Windrose

Українська авіакомпанія Windrose продовжує налагоджувати авіаційне сполучення України з Румунією. Незважаючи на те, що наші країни є сусідами, прямі регулярні рейси між аеропортами виконуються лише з Києва до Бухареста. Та вже незабаром мешканцям Західної України стане зручніше добиратися Румунії.

З 27 грудня авіакомпанія Windrose розпочинає виконання рейсів за маршрутом Івано-Франківськ – Бухарест (аеропорт імені Анрі Коанда в Отопені). Як йдеться у повідомленні перевізника, рейси будуть виконуватися літаками Embraer 145 двічі на тиждень – по понеділках і п’ятницях. Квитки вже є в продажу – ціни стартують від $105 в один бік (тариф враховує багаж вагою до 23 кг).

Наразі між Україною та Румунією пряме авіаційне сполучення здійснює лише Windrose. Авіакомпанія виконує рейси за маршрутом Київ – Бухарест 4 рази на тиждень.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей