Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Windrose відкриває регулярний рейс до Чорногорії! Квитки вже в продажу

  • 23.10.2020 18:51
  • Dmytro
Чорногорія Будва Тіват

Цього літа Чорногорія виявилася одним з найпопулярніших напрямків для відпочинку серед українських туристів. Звичайно, це було пов’язано і з тим, що для нас був заборонений в’їзд до багатьох інших країн. До цього часу Україну та Чорногорію з’єднували тільки чартерні рейси. Проте незабаром ситуація має кардинально змінитися.

З 1 грудня українська авіакомпанія Windrose відкриває регулярні рейси з Києва до столиці Чорногорії – Подгориці. Про це вказується в системі бронювання на сайті перевізника.

Перельоти будуть здійснюватися два рази на тиждень – по вівторках та суботах.

Квитки вже в продажу. Ціни стартують від €220,37 в обидві сторони.

Радимо звернути увагу на наш путівник, який стосується подорожі саме до Чорногорії.

Згідно з даними МЗС України, громадяни України можуть без обмежень в’їжджати до Чорногорії. Не потрібні ані результати тестів, ані самоізоляція чи карантин.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей