Windrose відкриває регулярний рейс до Північної Македонії! Квитки вже в продажу

  • 15.10.2020 16:36
  • Dmytro
Македонія Скоп'є

Вже на початку грудня українські мандрівники зможуть скористатися прямими рейсами до однієї з найменш популярних країн на Балканах. Українська авіакомпанія анонсувала прямі перельоти до Північної Македонії. Плануйте зимові подорожі!

З 6 грудня вітчизняна авіалінія Windrose відкриває регулярні рейси з Києва до столиці Північної Македонії – Скоп’є. Про це вказується в повідомленні авіакомпанії в Facebook.

Перельоти будуть здійснюватися два рази на тиждень – по четвергах та неділя.

Квитки вже в продажу. Ціни стартують від 7379 гривень в обидві сторони.

Згідно з даними МЗС України, Північна Македонія дозволяє громадянам України безперешкодний в’їзд на її територію. Не потрібні ані результати тестів, ані самоізоляція чи карантин.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей