Авіакомпанія Windrose отримала право на регулярні рейси з Києва до Ужгорода

  • 25.09.2020 12:00
  • Dmytro
Літак Windrose

Можливо, вже незабаром між Києвом та Ужгородом відновиться регулярне авіаційне сполучення. Після вирішення бюрократичних проблем з сусідньою Словаччиною вже майже нічого цьому не заважає.

Авіакомпанія Windrose розглядає можливість відкриття регулярних рейсів з Києва до Ужгорода. 23 вересня голова Державіаслужби підписав відповідний наказ про видачу цьому перевізнику такого права.

Авіакомпанія зможе виконувати 7 рейсів на тиждень. Квитків на сайті Windrose поки що немає.

Отримання такого право може бути черговим кроком до відновлення регулярних рейсів з аеропорту Ужгорода. Вчора, 24 вересня, між Україною та Словаччиною була підписана міжурядова угода, яка дозволить відновити повноцінне функціонування цього летовища та зв’язати Закарпатську область авіаційним сполученням з іншими регіонами України, а також із закордоном. Про це вказується в повідомленні Міністерства інфраструктури України.

У силу географічних та інших особливостей аеропорту «Ужгород», який знаходиться практично на кордоні зі Словаччиною, відліт і захід на посадку літаків на летовищі неможливий без використання території цієї держави. Термін попередньої міжурядової угоди, який врегульовував дане питання, сплив, і ми наполегливо працювали разом зі словацькою стороною над поновленням домовленостей для повноцінного запуску аеропорту, – прокоментував міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Фото зі сторінки Windrose у Facebook

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей