Авіакомпанія Windrose запроваджує проїзні на рейси Україною

  • 21.05.2020 17:49
  • Dmytro
Windrose

Україна поступово повертається до звичайних новин, не пов’язаних з пандемією Covid-19. Одну з таких звісток принесла авіакомпанія Windrose, яка незабаром має намір запровадити нову додаткову послугу.

Авіакомпанія Windrose планує запустити проїзні для перельотів Україною. Їх фактична вартість буде залежати від того, скільки квитків буде куплятися одночасно (мінімальна кількість 10 (в одну сторону)).

Як повідомили порталу «У відпустку» в Windrose, будуть запроваджені три типи проїзних:

  • Якщо ви будете купувати одночасно від 10 до 24 квитків, то вартість одного перельоту буде коштувати $54. Відповідно вам треба буде сплатити від $540 до $1296.
  • Якщо ви будете купувати одночасно від 24 до 49 квитків, то вартість одного перельоту буде коштувати $48. Відповідно вам треба буде сплатити від $1200 до $2352.
  • Якщо ви будете купувати одночасно від 50 до 100 квитків, то вартість одного перельоту буде коштувати $48. Відповідно вам треба буде сплатити від $2100 до $4200.

Windrose

Нова додаткова послуга дозволить пасажирам мандрувати Україною за фіксованим тарифом незалежно від сезонних піків, обраного напрямку і завантаженості рейсу.

Крім того, переліт може бути оформлений на будь-яку особу. Для того, щоб отримати квиток за допомогою проїзного достатньо лише отримати підтвердження (одноразовий код) на номер мобільного телефону, на який буде оформлений проїзний.

Крім того, доступна функція перебронювання – цілодобова можливість змінити як дату, так і напрямок за допомогою контактного центру. Щоправда, в залежності від проїзного за це треба буде сплатити штраф в розмірі $5-15.

Варто пам’ятати, що при бронюванні за напрямками з пересадкою, наприклад, Львів-Одеса, з проїзного буде списуватися вартість двох фактичних перельотів Львів-Київ та Київ-Одеса.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей