Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air розробляє абонемент Wizz Pass. За фіксованою ціною можна буде подорожувати цілий рік

  • 06.12.2019 19:44
  • Dmytro
Літак Wizz Air

Ми звикли до того, що можна придбати проїзний на тролейбус чи метро. Але чому тоді не існує такої послуги в авіації? Схоже, що невдовзі цю «несправедливість» виправить Wizz Air.

Лоукостер Wizz Air працює над запровадженням нового продукту для пасажирів – проїзного WIZZ Pass. Завдяки цій послузі ми зможемо цілий рік літати за певним маршрутом за фіксованою ціною.

Докладної інформації поки немає, але деякі деталі нам вдалося дізнатися. І це дозволяє стверджувати, що нової послугою зацікавляться багато пасажирів.

Наразі відомо, що авіакомпанія ще працює над запровадженням цього продукту. Та перші деталі про WIZZ Pass з’явилися у внутрішній мережі перевізника. Згідно з проектом, користувач послуги після сплати фіксованої щомісячної плати отримає право на один переліт на місяць (можливо, в обидва напрямки) за певним маршрутом. Тобто власник нового продукту зможе бронювати рейс за напрямком, на який оформлена передплата, не купуючи безпосередньо квиток.

  • Підписку можна буде придбати на термін 12 місяців. Щомісячна плата буде автоматично стягуватися з вашої картки.
  • Квитки WIZZ Pass будуть без додаткових послуг. Наприклад, без можливості взяти до літака більше багажу або без пріоритетної посадки. Доведеться купувати ці послуги окремо.
  • Важливо, що існуватимуть серйозні обмеження щодо маршрутів, а також дати поїздки та періодів бронювання.

Це все, що ми знаємо на даний момент. Поки що немає інформації про те, скільки коштуватиме передплата або чи буде вона доступна у кількох варіантах. Наприклад, чи можна буде купувати відразу передплату на кілька маршрутів чи лише на один.

Але наявна інформація показує, що це буде пропозиція, адресована насамперед людям, які працюють за кордоном і часто літають. Для них найбільшим плюсом може бути обіцянка фіксованої (ймовірно, досить привабливої) ціни на рейс. При бронюванні квитків їм не доведеться турбуватися про те, що переліт на певному маршруті може бути дорожчим в кілька разів, ніж місяцем раніше.

Коли запровадять послугу? За неофіційною інформацією підписка на WIZZ Pass може бути доступною вже в першій половині 2020 року. Сам Wizz Air не заперечує нашу інформацію, але і не спростовує.

Wizz Air може підтвердити, що прагне зрозуміти, які нові товари і послуги можуть потенційно цікавити клієнтів. Тому авіакомпанія постійно шукає нові рішення, що сприятимуть покращенню якості авіаподорожей наших пасажирів. В даний момент відбувається оцінка нових продуктів, – йдеться у коментарі Wizz Air порталу «У відпустку», який закінчується порадою слідкувати за офіційними повідомленнями авіакомпанії про запуски таких послуг.

Мабуть, завдяки новому продукту Wizz Air хоче заохотити своїх пасажирів до ще більшої лояльності, яка, можливо, нещодавно трохи постраждала. Нагадаємо, не так давно Wizz Air значно підвищив ціни за членство в Wizz Discount Club.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей