Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Новий лоукостер Wizz Air Abu Dhabi оголосив перші п’ять рейсів до Європи

  • 03.05.2020 13:05
  • Dmytro
Wizz Air

Ще одна позитивна новина від одного з найбільших європейських лоукостерів Wizz Air. Авіакомпанія запускає свою дочірню авіалінію на Близькому Сході. Вона розпочне свою діяльність з рейсів до європейських міст.

Wizz Air Abu Dhabi – дочірня авіакомпанія угорського лоукостера Wizz Air і Abu Dhabi Development Holding Company – офіційно оголосила про свої перші п’ять напрямків. Згідно з інформацією в системі бронювання на сайті авіалінії, вже за місяць – з 3 червня – новий перевізник розпочне виконувати регулярні рейси з Абу-Дабі до Будапешта і Бухареста.

Трохи пізніше – з вересня – стартують перельоти до Софії (з 15 вересня), Катовіце (з 15 вересня) та ще одного румунського міста – до Клуж-Напоки (з 16 вересня). Рейси за всіма маршрутами будуть виконуватися двічі на тиждень.

Квитки вже є в продажу – ціни на перші рейси стартують від €51,06 в одну сторону.

Таким чином у українських мандрівників розшириться коло можливостей потрапити до Абу-Дабі. Вони зможуть дістатися до цього близькосхідного міста, зробивши пересадки в Будапешті, Софії або Катовіце. Туди з наших аеропортів виконують недорогі перельоти, наприклад, лоукостери Wizz Air і Rynair.

Wizz Air Abu Dhabi – не єдиний проект створення нового низькобюджетного перевізника на Близькому Сході. Минулого року Etihad Aviation Group, яка є власником авіакомпанії Etihad Airways, підписала угоду про створення перевізника Air Arabia Abu Dhabi з лоукостером Air Arabia.

Фото Wizz Air

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей