Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air запровадив нову додаткову послугу. Коштує вона лише €1,50

  • 28.01.2020 13:08
  • Dmytro
Літак Wizz Air

Пасажирам Wizz Air більше не потрібно хвилюватися відносно реєстрації на рейс. За півтора євро перевізник автоматично зареєструє вас та відправить посадкові талони на електронну пошту.

Угорський лоукостер Wizz Air запровадив нову послугу – автоматичну реєстрацію на рейс. Про це вказано на сайті перевізника.

Додавши цю послугу, вам не доведеться хвилюватися про те, щоб зареєструватися протягом 48 годин до відправлення. Це робиться автоматично для вас і всіх, хто летить тим самим рейсом за вашим бронюванням і придбав автоматичну реєстрацію.

Як купити цю послугу та як вона працює? Придбати автоматичну реєстрацію можна під час бронювання квитків. В такому разі вас (і всіх, хто подорожує за цим самим бронюванням) буде зареєстровано автоматично за 50 годин до запланованого часу відправлення.

Ба більше, ви уникнете зайвого стресу, оскільки не доведеться хвилюватися за посадкові талони: після автоматичної реєстрації вони будуть надіслані на вашу електронну пошту.

Але якщо ваше бронювання містить понад 10 пасажирів, усі вони будуть зареєстровані, але посадкові талони не будуть надіслані електронною поштою. Кожен пасажир має завантажити свій талон з веб-сайту Wizz Air.

Крім того, нову послугу можна додати будь-коли до будь-якого бронювання щонайбільше за 4 години до запланованого часу відправлення.

Будьте уважні – для бронювання на рейси у дві сторони автоматичну реєстрацію необхідно купувати двічі. Тобто додавати її необхідно для кожної особи та кожного відрізка подорожі у вашому бронюванні.

Крім того, якщо ви купите нову послугу, але зареєструєтеся в інший спосіб (наприклад, через опцію вибору місця), то не матиме права на відшкодування плати за автоматичну реєстрацію.

Але вона може бути відшкодована, якщо ваш рейс було скасовано. Також ви маєте право на відшкодування, якщо ви анулюєте рейс більше ніж за 14 днів до дати відправлення. Відшкодування недоступне, якщо політ скасований в межах 14 днів до дати відправлення.

Нова додаткова послуга коштує €1,50 за кожного пасажира і за кожен відрізок подорожі. Якщо ви придбаєте квитки за тарифом Wizz Plus, то послуга автоматичної реєстрації буде надана вам безкоштовно.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей