Wizz Air автоматизує процес повернення коштів за скасовані рейси

  • 17.03.2020 13:31
  • Dmytro
Літак Wizz Air

В результаті значної кількості скасованих рейсів через розвиток пандемії нового коронавірусу Wizz Air запровадила автоматизований процес відшкодування вартості квитків. Клієнти перевізника будуть отримувати на свої рахунки 120% від початкової ціни бронювання.

Це дуже гарна новина для мандрівників. Хоча шкода, що автоматична компенсація була запроваджена в таких обставинах. Wizz Air, як і багато інших авіакомпаній, скасовує багато рейсів. Тому кількість пасажирів, які звертаються до перевізника з питань відшкодування, є рекордною.

Запровадження автоматичної компенсації поліпшить обслуговування клієнтів, оскільки кількість щоденних відмін зросла більше ніж у 100 разів.

У зв’язку з проведеною роботою щодо автоматизації процесу повернення для туристичних агентств, Wizz Air просить їх звернутися до колл-центру. Пасажири, які бронювали через агентства, в тому числі онлайн-турагентства, повинні зв’язатися з компанією, де вони купили квитки. У цей незвичайний час, щоб мінімізувати трафік в наших перевантажених колл-центрах, ми просимо вас зв’язатися з нами через наші платформи самообслуговування, про які ми повідомляємо в електронних листах, вказано в повідомленні Wizz Air.

Втім, авіакомпанія гарантує, що навіть якщо це займе більше часу, ніж зазвичай, всі претензії будуть розглянуті, і клієнти отримають відшкодування після скасування рейсів.

Також лоукостер повідомляє, що онлайн-реєстрація скарг буде тимчасово відключена. Це триватиме не пізніше, ніж до 14 квітня.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей