Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air може скасувати плату за деякі додаткові послуги

  • 14.04.2020 17:59
  • Dmytro
екіпаж віззейр

Угорський лоукостер Wizz Air вже зараз задається питанням як збільшувати продаж квитків після пандемії. Одна з ідей полягає в тому, щоб тимчасово, на декілька місяців, скасувати деякі додаткові збори.

Відповідно до неофіційної інформації польського ресурсу Fly4free.pl, угорський лоукостер Wizz Air розглядає можливість скасування на певний час деяких зборів за додаткові послуги. Таким чином перевізник планує заохотити пасажирів купувати квитки та подорожувати.

Це рішення ще не затверджене, але воно серйозно розглядається. Пропонується скасувати платний вибір місця або збір за велику ручна поклажу. Проте збори будуть відмінені тільки протягом перших кількох місяців після карантину і не для всіх ринків.

Передбачається, що коли ситуація нормалізується, багатьом авіалініями будуть потрібні фінансові ресурси. В результаті вони запровадять додаткові послуги. Тому, щоб виділитися серед інших, ми могли б скасувати деякі наші. Але ще є час на прийняття рішення. Багато що буде залежати в тому числі від того, наскільки активно будуть бронюватися квитки, – неофіційно говорять в угорській авіакомпанії.

Офіційно ми отримали від Wizz Air таку інформацію:

Згідно з усталеною політикою, Wizz Air не коментує інформації, що містить здогадки чи чутки про плани на майбутнє. Як тільки у нас будуть новини, ми обов’язково їх оприлюднимо, – повідомили порталу «У відпустку» в офісі перевізника.

Втім, рішення про скасування додаткових послуг могло б стати справжньою революцією, оскільки саме ця авіакомпанія навпаки є чудовим винахідником нових додаткових зборів. Нещодавно повідомлялося про те, що авіакомпанія працює над можливим запровадженням місячного проїзного Wizz Pass. Цей проект повинен був з’явитися навесні, але через коронавірус поки що він нереалізований.

Wizz Air не єдиний європейський лоукостер, який розмірковує над тим яким чином заохотити пасажирів бронювати квитки. Наприклад, британський EasyJet різко зменшив ціни на перевезення додаткового зареєстрованого багажу до €0,99.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей