Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air зацікавився розширенням в Середній Азії. Це буде один з найдовших рейсів лоукостера

  • 20.09.2020 20:13
  • Dmytro
Киргизстан

Жорстка конкуренція всередині Європи між лоукостерами змушує їх планувати нові маршрути до далеких екзотичних країн. Опанувавши Північну Африку та Близький Схід, тепер деякі перевізники планують зосередитися на більш віддалених азійських напрямках.

Відомий багатьом українцям лоукостер Wizz Air продовжує експансію до країн Середньої Азії. Як повідомляє Sputnik, нещодавно до Будапешта завітав міністр іноземних справ Киргизстану Чингіз Айдарбеков. Середі іншого, він відвідав авіакомпанію Wizz Air. З її керівництвом міністр «обговорив питання про можливе відкриття прямих авіарейсів Бішкек – Будапешт або інших маршрутів».

Поки що детальнішої інформації про результати цієї зустрічі немає, проте не має сумнівів, що угорський перевізник досить серйозно зацікавився відкриттям рейсів до цього регіону. Декілька років тому авіакомпанія почала літати до Казахстану. Крім того, лоукостер проводив попередні переговори щодо рейсів до Узбекистану.

Сподіваємося, після зменшення напруги навколо Covid-19 Wizz Air відкриє прямі перельоти з Угорщини до Киргизстану. Цей напрямок може стати чи не найдовшим на мапі його маршрутів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей