Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air запроваджує нову послугу! Тепер не лише авіаційні подорожі

  • 04.11.2020 17:49
  • Eugene

Wizz Air запустила в своєму додатку нову платформу для бронювання автомобілів Wizz Ride. Це буде зручна послуга для клієнтів лоукостера.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Wizz Ride – це новий продукт Wizz Air, створений у співпраці з CarTrawler (платформа, яка забезпечує мультимодальні транспортні рішення). Ця послуга дозволить клієнтам авіакомпанії швидко замовити таксі або автомобіль у таких онлайн-служб як, наприклад, Bolt.

Нова платформа буде пропонувати пасажиру найбільш вигідну форму доїзду, наприклад, з точки зору ціни або відстані від того місця, де він знаходиться. Wizz Ride інтегрований з додатком Wizz Air і працює практично так само як Uber або будь-який інший застосунок цього типу. Тому ми матимемо можливість замовити поїздку на певний час або отримати привабливу ціну. Можливо, таке доповнення стане популярним, враховуючи як часто виникають проблеми з замовленням таксі до аеропорту чи звідти.

Ми постійно шукаємо нові шляхи, які забезпечать ідеальне обслуговування наших клієнтів на всіх етапах подорожі, включаючи наземний. Платформа Wizz Ride зекономить час та гроші як під час попереднього бронювання, так і під час замовлення на зараз. Зручна послуга, запроваджена у співпраці з CarTrawler, тепер доступна натисканням кнопки в мобільному додатку Wizz. Ми пишаємось тим, що першою авіакомпанією в світі запровадили таку інноваційну програму, яка в поєднанні з нашою наднизькою ціною спрощує подорожі як ніколи раніше, – заявив керуючий директор Wizz Air Джордж Міхалопулос.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей