Wizz Air відкриває новий рейс з Запоріжжя до Німеччини! Квитки вже в продажу

  • 18.06.2020 13:28
  • Dmytro
екіпаж віззейр

Угорський лоукостер Wizz Air продовжує тішити українських мандрівників. Надійшла добра новина для любителів подорожей до Німеччини.

Мабуть, жителі Запоріжжя зачекалися на цікаві пропозиції від авіакомпаній. З 2 серпня угорський лоукостер Wizz Air відкриває новий рейс з цього міста до німецького Дортмунда. Перельоти будуть здійснюватися двічі на тиждень – по середам і неділям, вказується в системі бронювання на сайті авіалінії. Квитки вже в продажу.

Нагадаємо, минулого року цей перевізник анонсував старт перельотів з Запоріжжя. У зв’язку з обмеженнями на регулярне авіасполучення старт рейсів з кінця березня був відтермінований.

Разом з Дортмундом, авіакомпанія планує виконувати перельоти з Запоріжжя до Будапешта, Відня, Вільнюса, Вроцлава, Гданська і Кракова.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей