Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air планує змінити схему розміщення пасажирів. Буде більше простору, але вищі ціни

  • 16.04.2020 20:19
  • Dmytro
Місця в літаку

Авіакомпанії всього світу розробляють плани як вони будуть відновлювати рейси після карантину. Найперше, що їм приходить на думку, це зниження цін на квитки. Таким чином перевізники розраховують повернути зацікавленість пасажирів до подорожей. Втім лунають ініціативи і щодо того, щоб зменшити щільність людей на борту літака.

Одразу після відновлення авіарейсів угорський лоукостер Wizz Air може вимагати від пасажирів подорожувати в масках. Це буде необхідно, щоб захистити себе та інших мандрівників від поширення коронавіруса.

Проте не лише до цього може вдатися авіакомпанія. Wizz Air планує заповнювати свої літаки тільки на дві третини. Це буде необхідно, щоб забезпечити більшу відстань між пасажирами. Про це все заявив генеральний директор авіакомпанії Йожеф Вараді, повідомляє Reuters. В результаті в літаках на 180 місць будуть подорожувати тільки 120 пасажирів.

Про таку ініціативу говорять не тільки в Wizz Air. На думку керівника Міжнародної асоціації повітряного транспорту (ІАТА) Александра де Жуніака, блокування середнього місця буде одним з вірогідних умов відновлення авіаперевезень. Вони будуть обговорюватися з урядами на серії скоординованих зустрічей по всьому світу.

Експлуатація літаків з великою кількістю місць є «ключовим елементом прибутковості для авіакомпаній», які, як правило, досягають зайнятості більше 75% крісел, сказав Александр де Жуніак.

Проте «якщо ми попросимо встановити дистанцію в літаку, нам доведеться нейтралізувати велику кількість місць. А це означає, що потрібно підвищити ціни», – повідомив Александр де Жуніак.

Швидше за все, ефект від запровадження цієї ініціативи найбільше відіб’ється на бюджетних перевізниках. Оскільки їх бізнес-моделі ґрунтуються на підвищенні продуктивності літаків, розміщенні більшої кількості крісел і виконанні більше рейсів в день, ніж класичні авіакомпанії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей