Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air тимчасово призупиняє виконувати рейси до Одеси

  • 12.02.2020 19:40
  • Dmytro
Wizz Air

За декілька місяців угорська авіакомпанія Wizz Air зробить невелику перерву в своїх перельотах до Одеси. Пасажири, які придбали квитки на скасовані рейси, отримають 120% компенсації їх вартості. Щоправда, на рахунок WIZZ у формі кредиту.

Відомий європейський лоукостер Wizz Air припинив продаж квитків на рейси з Одеси з кінця березня до початку червня 2020 року. Про це свідчить інформація з системи бронювання перевізника. Зараз неможливо придбати квитки авіакомпанії на вказані дати на рейси до Берліна, Будапешта, Гданська, Катовіце, Вроцлава і Братислави.

Портал «У відпустку» отримав офіційний коментар Wizz Air. В ньому підтверджуються тимчасове скасування польотів з Одеси. Лоукостер поясняє це закриттям аеропорту з 26 березня до 5 червня 2020 року для ремонтних робіт.

Авіакомпанія проінформує тих пасажирів, бронювання яких зазнали змін, і запропонує їм бронювання на альтернативні рейси, повне відшкодування або 120% компенсацію вартості квитків, яка перераховується на рахунок WIZZ у формі кредиту. Хоча закриття аеропорту спричинене незалежними від нас обставинами, Wizz Air просить вибачення у всіх пасажирів, які зазнали незручностей, вказується у коментарі лоукостера.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей