Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Життя після коронавіруса. Wizz Air має досить зухвалі плани на майбутнє

  • 03.04.2020 16:47
  • Dmytro

В той час як більшість авіакомпаній світу просять про допомогу, знайшовся перевізник, який планує скористатися кризи. Щонайменше, її керівник про це заявляє. Це угорська авіакомпанія Wizz Air. Генеральний директор лоукостера Йожеф Вараді заявив, що перевізник не має наміру відмовлятися від замовлених літаків і розраховує на те, що криза негативно позначиться на конкурентах.

Лоукостер Wizz Air не планує відмовлятися від своїх замовлень на поставку нових літаків. Про це, як інформує Bloomberg, повідомив генеральний директор авіакомпанії Йожеф Вараді. Авіалінії мають намір отримати всі 15 літаків Airbus, які за планом повинні були надійти в цьому році. Крім того, перевізник не хоче відмовлятися від раніше укладених контрактів на поставку повітряних суден в майбутньому.

Авіакомпанії по всьому світу відкладають поставки літаків або взагалі шукають можливості скасувати угоди. В умовах призупинення польотів вони не потребують нових повітряних суден. Наприклад, британська авіакомпанія EasyJet намагається відмовитися від замовлення 107 літаків Airbus.

В Wizz Air розраховують, що поставки дозволять перевізнику зайняти лідерські позиції на авіаринку. В авіакомпанії очікують, що пандемія Covid-19 призведе до краху конкурентів. Це дозволить перевізнику в майбутньому збільшити свою частку ринку.

І це незважаючи на те, що зараз 90% парку Wizz Air простоює. Проте, за словами Йожефа Вараді, у лоукостера досить ліквідності, щоб протриматися півтора року.

Щоправда, намірам Wizz Air можуть перешкодити уряди інших країн, які розглядають можливість надання допомоги своїм авіакомпаніям. Йожеф Вараді закликав їх відмовитися від таких планів. Підтримка неефективних перевізників може спотворити рівні умови роботи на авіаційному ринку для всіх його учасників.

Більшість європейських авіакомпаній погано управляються, коли заходить мова щодо ліквідності, – сказав керівник Wizz Air. – Тепер вони всі просять про державну підтримку. Уряди повинні втручатися тільки в сферу зайнятості і знижувати, наприклад, аеронавігаційні збори.

Йожеф Вараді стурбований тим, що, зокрема, Німеччина може виділити мільярди євро на підтримку Lufthansa. Це «повністю знищить ринок» і створить прецедент порятунку з соціальним акцентом. За його словами, тільки Велика Британія, мабуть, дотримується зваженого підходу до питань підтримки – тільки в крайньому разі і на комерційних умовах. За словами Йожефа Вараді, інтервенції можуть відкинути лібералізований авіаційний ринок Європи на п’ять-десять років назад.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей