Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air та Ernest навесні почнуть активніше літати зі Львова

  • 19.02.2019 10:48
  • Dmytro
візайр літак

Оптимістичні новини надходять від лоукостерів, що здійснюють польоти до Львова. Вже за кілька тижнів вони мають намір серйозно збільшити кількість польотів за раніше напрацьованими маршрутами.

Так, згідно з розкладом на сайті Wizz Air, лоукостер підвищить частотність польотів зі Львова до Берліна (з 2 до 4 рейсів на тиждень), Вроцлава (з 3 до 5), Гданська (з 2 до 4), Братислави (з 2 до 3). Крім того, приблизно з середини червня з 2 до 3 рейсів буде збільшена кількість щотижневих рейсів до Дортмунда (в квітні та травні буде один тиждень на місяць з 3 рейсами).

Щоправда, в деякі тижні, в основному навесні та восени, частота щотижневих польотів буде трохи менша за вказані плани. Але загалом лоукостер має намір виконувати збільшену кількість рейсів.

Нагадаємо, що з 3 березня Wizz Air планує розпочати двічі на тиждень польоти зі Львова до Копенгагену.

Також з квітня інший лоукостер – італійський Ernest вирішив відновити колишню частотність рейсів до Неаполю та Мілану (аеропорт Бергамо) з 2 до 3 на тиждень. Тобто, авіакомпанія має намір повернути ту кількість щотижневих польотів, які виконувала до нещодавнього скорочення. На жаль, частота щотижневих рейсів до Риму залишається на зменшеному рівні – по 2.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей