Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizz Air в драйвовому настрої! В липні відкриває аж 31 новий маршрут в Європі

  • 28.05.2020 20:43
  • Dmytro
Wizz Air

Вранці 11 нових маршрутів з Кіпру, вдень – анонс нової бази в аеропорту Мальпенса в Мілані та 20 нових напрямків з Італії. Wizz Air не сповільнюється. Перевізник хоче скористатися слабкістю своїх конкурентів.

За останні місяці ми встигли засумувати за новинами про нові напрямки авіакомпаній. Згадайте чи хтось з них анонсував останніми тижнями якійсь цікавий напрямок. Але є виняток – один перевізник вирішив розрахуватися за «борги». Та не лише за себе, а й за інші авіакомпанії. Це Wizz Air!

Тільки за один день – 28 травня – авіакомпанія встигла оголосити про дві нові бази та приблизно 30 напрямків! Уявляєте собі! І це під час кризи.

Спершу авіакомпанія оголосила про нову базу на Кіпрі в Ларнаці. Тут перевізник забазує з липня 2 Airbus A320s і запустить перельоти за приблизно 10 новими маршрутами. Wizz Air також полетить з Кіпру до Вроцлава, Афін, Салонік, Копенгагена, Дортмунда, Меммінгена, Сучави тощо.

Однак, як виявилося, це було лише тренуванням перед головною новиною дня. Трохи пізніше Wizz Air здивував ще більше – авіакомпанія оголосила, що з липня запустить базу в міланському аеропорту Мальпенса, де буде базувати 5 літаків і звідки запустить 20 нових маршрутів! Наприклад, це будуть рейси до Лондона (аеропорт Лутон), Валенсії, Афін, Таллінна, Тель-Авіва, Лісабона тощо. Перельоти за цими напрямками стартують в липні-серпні.

Це не опортунізм: два роки ми планували цю операцію. Мілан – ідеальне місце для розвитку нашого бізнесу, повідомив генеральний директор Wizz Air Йозеф Вараді, якого цитує Malpensa24.

За його словами, люди з нетерпінням чекають повернення можливостей для подорожей.

Це не враження, ми бачимо це з аналізу, – сказав керівник Wizz Air.

Тобто твердження про те, що туристи скасувати свої плани щодо подорожей на цей рік, не зовсім правильні.

В той же час такий масштабний наступ Wizz Air в Італії може призвести до проблем для Alitalia, яка нещодавно отримала ще один шанс врятуватися від банкрутства. Уряд Італії планує повернути до держаної власності цю авіакомпанію. А аеропорт Мальпенса є другою за важливістю базою національного перевізника Італії.

Фото Wizz Air

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей